AyakkabiHavuzu.com üzerinden yapılan alışverişlerde  satın aldığınız ürünü beğenmediğiniz takdirde iade yapabilirsiniz ; iadeler yalnızca kredi kartıyla yapılan ödemelerde geçerlidir. Kapıda Ödeme ile yaptığınız siparişlerde ücret iadesi yoktur.Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde sadece değişim veya dilediğiniz zaman kullabileceğiniz hediye çeki verilir.

 Değişimi yapılacak ürünü MNGKARGO ile fatura üzerindeki adrese faturasıyla gönderiniz.  Kargo ücreti alıcıya aittir.  Sadece MNGKARGO ile ücreti ödenen kargolar kabul edilmektedir.  MNGKargo dışında farklı kargo firmasıyla gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.

Kutu içine kaç numara istediğinizi belirten bir not yazınız. Ürün bize ulaştığında değişim gerçekleşecek ve tarafınıza teslim edilmek üzere kargolanacaktır.  Adres fatura üzerinde yazmaktadır. (Kampanyalı fiyattan gönderim yapıldığından ortalama 4 - 6TL civarı kargo ücreti yansımaktadır.)

    Geçmiş sezon olup indirime girmiş ürünler , yeni sezon ürünleriyle değiştirilmemektedir.


    Ayrıca numarası tek kalmış ve indirimli olarak satışa sunulan ürünlerde değişim yapılmamaktadır. (37 Numara , Tek Fiyat 19TL , Tek Fiyat 29TL kategorilerindeki ürünler gibi...)
    Ürün değişimi , ürün size ulaştıktan sonra 5 gün içerisinde bize e-posta ile bildirmeniz ve 7 iş günü içerisinde de ürünü kargoya vermeniz gerekmektedir.

    Kutusuz gönderilen ürünler iade ve değişim olarak kabul edilmemektedir.

    Giyilmiş , kullanılmış ürünler değişim ve iade olarak kabul edilmemektedir.
    AyakkabiHavuzu.com tarafından yanlış gönderilen ya da ayıplı ürünlerde ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır.
    Değişimi yapılacak ürün MNG Kargo ile yollanması gerekmektedir.


Değişim yapılacak ürünler için destek@ayakkabihavuzu.com e-posta adresine sipariş kodu ve hangi isimle sipariş verildiği,size ulaşabileceğimiz telefon numarası yazılarak neden değişim yapmak istediğinizi , hangi ürünle değişim yapacağınızı ya da numara değişikliği yapmak istiyorsanız hangi numarayla değişim yapılacağının belirtilmesi gerekiyor.


AyakkabiHavuzu.com'a ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.