ayakkabihavuzu.com´a giriş yaparak üye olmanız ya da alışveriş yapmanız durumunda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Üyelerimizin kullanıcı adı, şifre ve kredi kartı bilgilerinin, sitemizin bilgisi dışında, üyenin giriş yaptığı sanal ortamın güvensizliği sonucunda, hata, ihmal, kesinti, iletişim hatası, hırsızlık, bilgisayar virüsü yada kötü niyetli üçüncü şahısların erişimiyle ortaya çıkabilecek tüm yükümlülükler üyeye aittir ve çıkacak olası herhangi bir problemden www.ayakkabihavuzu.com fsorumlu tutulamaz.

Üye benzer şekilde diğer üyelere ait olan IP adresi, şifre yada kullanıcı adı gibi bilgileri izinsiz olarak kullanamaz ve bunlara erişemez. Bu kullanımdan doğabilecek olan her türlü hukuki yada cezai sorumluluk üyeye aittir. Web sitesi içerisinde başka sitelere yönlendirici linkler bulunabilir. Bu linklerin kullanımından doğacak olan tüm riskler kullanıcının sorumluluğundadır. Üyenin ya da kullanıcının sitemizin güvenliğini tehdit edebilecek, satış sistemi ya da teknik yazılımın herhangi bir açığından faydalanarak ayakkabihavuzu.com'a zarar verebilecek girişimlerde bulunması, sitede yer alan bilgi, resim, logo ve içeriğin kısmen yada tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması durumunda ayakkabihavuzu.com kanuni haklarının yanı sıra kullanıcının tüm kullanım haklarını sona erdirme ve sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra sitemiz bu üyenin kimliğini belirleme ve deşifre etme hakkına da sahiptir.

ayakkabihavuzu.com sitesinde üyeliği sona eren bir üyeyle ilgili kayıtların silinip kayıtlarda tutulması sitenin sorumluluğundadır. Kişiler bununla ilgili herhangi bir hak ya da tazminat talep edemezler.

Üyeler ayakkabihavuzu.com'un sunduğu hizmetlerden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümlerine uymak zorundadır. Bu kanunlara aykırı herhangi bir kullanımın tespiti durumunda hukuki, cezai yada mali tüm yükümlülükler kullanıcıya aittir.

Kullanıcılar ya da üyeler mevcut posta yada e mail adreslerindeki değişiklikleri 3 gün içinde yazılı olarak tarafımıza beyan etmediği sürece sitemiz tarafından yapılan her türlü bildirimin okunduğu, onaylandığı yada kabul edildiği varsayılır.

ayakkabihavuzu.com üyeliğinizi aktive ettiğiniz andan itibaren aksi tarafınızca talep edilmedikçe, düzenli aralıklarla tarafınıza bilgilendirme ve kampanya mailleri gönderilecektir.

Site içeriği, ve bu sayfanın güncellenme yetkisi site yönetiminin insiyatifinde olup, üye ve kullanıcıların siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret ettiği varsayılır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve ayakkabihavuzu.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından ayakkabihavuzu.com hesabının gerek ayakkabihavuzu.com'u, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya ayakkabihavuzu.com 'un ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde ayakkabihavuzu.com, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, ayakkabihavuzu.com internet sitesi üzerinde yer alan "Arkadasini Davet Et" uygulaması, Istenmeyen Ticari Ileti/ "unsolicited bulk e-mail" (UCE/SPAM) gonderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek sekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. ayakkabihavuzu.com'un bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

ayakkabihavuzu.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

AyakkabiHavuzu.com
6152 sokak no : 16/ a
Bornova / İzmir
info@ayakkabihavuzu.com